Доставка товару

Доставка товару до замовника здійснюється безкоштовно від 1000 грн по Києву в період з 9:00 до 18:00 з ПН по ПТ, субота, неділя – вихідні. Доставка замовлення від 500 грн до 1000 грн – 100грн по Києву. Доставка в інші населені пункти України здійснюється Новою Поштою за умовами та тарифами перевізника.

Оплата товару

Безготівковий розрахунок
Після підтвердження замовлення менеджером, формується рахунок на оплату. Після здійснення оплати замовником – товар відправляється по вказаній адресі. При отриманні товару необхідно мати довіреність чи печатку компанії. Є умови відстрочення платежу. Обов’язковою умовою є підписання договору та регулярне замовлення від 8000грн на місяць.


Оплата карткою та готівковий розрахунок
Оплата проводиться готівкою при отриманні товару. Видається товарний чек. Оплата через інтернет банкінги здійснюється на рахунок, який надішле менеджер після узгодження замовлення. Можливий накладений платіж при отриманні товару Новою Поштою. Потрібно лише враховувати умови та тарифи послуг Нової Пошти.


Умови повернення та обміну товару

Згідно до ст. 9 Закону України “Про захист прав споживача” протягом 14 днів можна повернути або обміняти товар, якщо він не пошкоджений, не використовувався , збережено товарний вигляд та споживчі властивості. Перелік товарів, що не підлягають обміну та поверненню затверджені Міністерством України та вказані в статті “Про захист прав споживача”.